Neden Smart Asistan

Smart Asistan ile, çalışanlarınızın yinelenebilir görevlerini otomatikleştirerek, manuel süreçleri ve hata yapma olasılığını ortadan kaldırıyoruz. Artan zamanlarını daha değerli işlere ayıran çalışanlar, işletmenize verimlilik ve kazanç sağlar.
 • Verimliliği ve Üretkenliği Artırın

  Manuel olarak yapılan işlerin otomatik hale getirilmesiyle, çalışanlarınız yüksek performans gösterecekleri işlere odaklanır.

 • 7/24 Robotik İş Gücü

  7/24 çalışabilen ve enerjisi bitmek bişme bir çalışanınız olduğunu düşünün.

 • Hata Oranını Azaltın

  Otomatikleştirilmiş görevler çalışanların hata yapma olasılığını ortadan kaldırarak iş süreçlerinin hatasız ve hızlı şekilde tamamlanmasını sağlar.

 • Maliyetleri Azaltın

  Manuel süreçleri otomatikleştirdiğinizde, o işler için harcadığınız zaman azalacaktır.

SGK E-Vizite Modülü

SGK E-Vizite Modülü ile SGK-E Vizite sisteminize gelen raporlarınızı otomatik olarak çok kısa sürede; listeleyebilir, onaylayabilir, rapor ayrıntılarını görüntüleyebilir, raporlu personellerin personeliniz olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

SGK Soyadı Güncelleme Modülü

SGK Soyadı Güncelleme Modülü ile soyadı değişen personellerinizin SGK sistemindeki eski soyadlarını tek bir komut ile saniyeler içerisinde güncelleyebilirsiniz.

Arge İstisna Süre Hesaplama Modülü

Arge İstisna Süre Hesaplama Modülü ile arge kapsamında çalışan personellerinizin ay içindeki puantaj bilgilerini modülümüze yükleyerek bu personeller için yararlanmanız gereken SGK ve Vergi den istisna arge sürelerini otomatik hesaplayabilirsiniz.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Modülü

Mesleki Yeterlilik Belgesi Modülü ile personellerinizin mesleki yeterlilik kapsamında olup olmadığını, hangi personellerinizin MYB sahip olduklarını, hangi tarihe kadar MYB almaları gerektiğini, belgeleri hangi kurumlardan ne kadar ücret karşılığı alabileceğinizi tespit edebilirsiniz.

Smart Asistan'ı yükle
(30 gün deneme süreci)

Ücretsiz Teşvik Analizi

Teşvik Analizi

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak amacı ile bu sitede çerez kullanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi için Çerez politikamızı okuyun